Výroba a prodej modelů

26. července 2007 v 19:18 |  Výroba a prodej modelů
Od pozimu roku 2006 jsem začal vyrábět modely autobusů pohybujících se na pražských silnicích. Od jara 2007 jsem začal dělat tramvaje a vozy metra opět v pražském nátěru. Dále dělám modely vozů s reklamou, dílenské vozy a zájezdové autobusy, pokud nedělám model Vašeho oblíbeného vozu, rád Vám jej zhotovím na zakázku.
Modely jsou na prodej v muzeu MHD v Praze. Máte-li ovšem zájem o některý model, který je uveden v seznamu, a dočasně není v prodeji mohu Vám jej zaslat poštou. Cena se tak zvýší o 10kč.
Výroba na zakázku: Přejete-li mít model vozu. který nevyrábím, tak není problém- na muj e-mail viz kontakt zašlete fotografie vozidla a do týdne Vám pošlu poštou vytvořený model. Cena modelu vozidla je stejná-viz ceník, jelikož Vám model bude zaslán poštou, tak se cena zvýší o 10 kč.
Modely jsou kvalitně vytišzěny na polomatný fotopapír, gramáž 170, formátu A4. Modely na stavbu nejsou náročné. Modely vždy prodávám v sešitě který obsahuje: Fotografie vozidla, informace o vozidle, kostru modelu a karoserii (model). Věřím, že se Vám budou modely líbit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama